Vánoční jízda 25.12.2009

25. prosince 2009 v 15:45 | Dwořka s Mírkem f patách |  Vejlety - Kronika Gangu
Co řeknu-to platí!Datum:25.12.2009
Sestava: Dwořka s Vacourem(Pethřef se hrabal v motorce)
Počasí: zataženo,po výjezdu z garáže i pár kapek spadlo...
Délka vejetu: 7,7 kmJíž dlouho předem jsme avizovali naší Vánoční jízdu,na kterou jsme se moc těšili,že si zasejc čmůchnem k motorce. Jízdu jsme naplánovali na Boží hod vánoční.
Pár dní předem nechal Pethřef na pokecu tuto zděšující zprávu:Vánoční jízdy se neúčastním, jelikož jsem nepojízdný. Jsem se v tom trochu hrabal a mam to rozebraný a zazimovaný .Tudíž o účastnících výjezdu bylo rozhodnuto.

Zavolal jsem Vacourovi,sešli jsme se v garáži. Po vnější kontrole a patáliích se startováním se nám nakonec podařilo motory nahodit.Když už jsme nandali přilby, zahřáli prostydlé motory a připravovali se na odjezd,tak se Vacourovi
rozzářilo jasně červenou barvou oko kontrolky oleje. "Co teď?", zvolal Vacour. "Di už do prdele,nalej tam támhleto a pojeď už-bacile!" Zvolal jsem já,agresivně ukazujíc na můj rezervní zbyteček oleje. "Tak jo" zaznělo zpoza motorky.Po dolití jsme koněčně mohli vyrazit.

Po zvolení trasy do Branišova jsme se opět párkrát zvěčnili.


Jelikož jsem se bál jet až do Třeboně,protože zamrzlé louže podél silnice nevěstily nic dobrýho,tak jsme to otočili a jeli domů nakrmit PSA :-)

Touto jízdou jsme splnili svůj slib a utvrdili se v tom,jací sme kreténi :-)


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dwořka Dwořka | 25. prosince 2009 v 18:12 | Reagovat

bravoooooooooooooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama