Lipno - 29.5.2011

29. května 2011 v 18:27 | Vacour |  Vejlety - Kronika Gangu
Další vejletík v okolí Lipenské přehrady.
Datum: 29.5.2011
Sestava: Dwořka, PiŠta, Vacour, Sandra a její ségra
Počasí: skorojasno ,cca 24°C
Délka vejetu: cca 200 km


Další vejlet se odehrál jednoho slunného dne na konci května. Minulej rok jsem Sandře slíbil, že ji někdy vezmu na vejlet - no a nastal čas splnit slib. Tudíž jsme se po trošku kostrbaté domluvě přeci jen domluvili na 12:00 - náměstíčko v obci Dubné. Když kostel začal odbíjet poledne, tak jsem dorazil na místo - Dvořka a PiŠta už tam pár sekund čekali. Chvilu jsme tedy počkali na Sandru a její ségru (která pilotovala stokoňovou Suzuki GSR 600) a pak jsme už mohli v klidu vyrazit. Domluvili jsme se na trase přes Lipí a dál do Č.Krumlova. Dál jsme pokračovali s úmyslem okopírovat trasu, kterou nám minulej rok ukázal můj kolega Jirka, takže jsme hned za Krumlovem stočili naše mašiny směr Chvalšiny - Ktiš - Zbytiny - Volary. Ve Chalšinách jsme si udělali první pauzičku, kterou jsem využil k první fotografii.
Další pauzička proběhla na konci výše zmíněné trasy - tedy těsně před Volarama.Další domluva byla následující: dojet do Horní Planý, kde dáme něco k pití. Zastavili jsme tedy u hospůdky na návsi, pěkně se zahrádkou a objednali jsme si kofolu do čtyřky a nějaký ty česnečky či hovězí vývary. Jen PiŠta dala smažáček s hranolkama a Dvořka nic (ten po PiŠtě pak vyluxoval kontaminovanou zeleninu, kterou se celá evropa v těchto dnech bojí jíst).

Po sváče se pár jedincům zachtělo zavřít vočka a dát si dvacet, ale i tuto překážku jsme zdárně překonali a najednou jsme zase byli v sedle a hurá dál. Byli jsme domluvený s Peťou že se někde v okolí Lipna sejdem a zbytek vejletu absolvujem společně. Tudíž jsme po projetí Frymburku zastavili na místním odpočívadle a čekali, kdy se Petřev přiřítí.


Správná věc se podařila a tak jsme po pár minutách čekání mohli přivítat v týmu dalšího člena gangu-vostříhanýho Petřeva.


Byli jsme tedy kompletní...


... a tak jsme mohli vyrazit zase k domovu :-) . Domluvili jsme se na trase Kaplice - Velešín - Č.B. Na křižovatce u Dolního Dvořiště Dwořka vyhlásil soutěž : kolik potkáme "stopujících" slečen. Názory na počet by následující:
PiŠta: 7
Petřev: 12
Dwořka: ten neřek nic
Já - Vacour: 10
V Kaplici jsme zastavili na benzínce, kde jsme se rozloučili s chvátající Sandry ségrou a taky jsme při té příležitosti vyhlásili výsledky - samozřejmě jich bylo 10 a tak jsem mohl slavit vítězství. Dál už není moc co psát páč ti dva před mnou pojali finální úsek opravdu finálně, takže jsem je už neviděl. Petra jsem vlastně jěště zahlíd u Štilce, když ho zbrzdili koleje. Tudíž jsem dovezl Sandru zpět do Dubného a pak směr garáž. Na garáži jsem ještě potkal Šošona, kterej říkal, že byl jen kousek okolo Budějc - a slíbil že do července přezuje tudíž na jezera snad pojede s náma...
Mapa vejletu:
Fotky zde, heslo jako vždy...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dwořka Dwořka | 29. května 2011 v 19:50 | Reagovat

Dwořka neřikal žádnej počet šlapek,jen vyhlásil soutěž,ale Pišta říkala,že říkala 7 holek,ale 3 byly za dvě :-),takže jich bylo 13 ks :-D

2 Vacour Vacour | 29. května 2011 v 21:07 | Reagovat

tak pišty tip jsem přidal do článku. nikdo za 2 nebyl - to leda by jsi mi dokázal, že některý byly těhotný (ne dvořka - fakt nestačí že to tak vypdalo).

3 Petr Vojčů Petr Vojčů | 2. června 2011 v 23:05 | Reagovat

Mirku, počkej, Sandra je tvoje nová přítelkyně nebo co? :-)

4 Vacour Vacour | 3. června 2011 v 11:30 | Reagovat

Ale kdepak...kamaradka. V tomto smeru porad vede Skojdarek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama