Zlatá Koruna 17.9.2011

22. září 2011 v 21:12 | Vacour |  Vejlety - Kronika Gangu
Po roce jsme se opět zúčastnili podzimního motosrazu ve Zlatce.Datum: 17.9.2011
Sestava: Dwořka, Vacour
Počasí: polojasno, teplota akorát
Délka vejetu: cca 160 km


Zase po roce došlo na podzimní motosraz ve Zlaté Koruně, na který jsme opět vyrazili společně s KeyTec kolegou Jirkou a jeho kamarádem Michalem. Oba měli svoje primární motorky v rozebraném stavu, tudíž na setkání, které bylo ve 12h u Agip benzínky u Kauflandu, dorazili na jiných strojích než minulý rok. Měli sice řeči, že na ně budem muset čekat (z důvodu menších obsahů / menšího výkonu), ale opak byl pravdou a v určitých terénech - čti v ostrých zatáčkách, kde nebylo vidět za roh - jsme brzdili my s Dvořkou.

Směr Zlatka jsme vyrazili ověřenou cestou přes Homole a na místo jsme dorazili mezi prvními. Po chvilce byl ale prostor, který organizátoři vymezili pro zaparkované stroje, zaplněn a my jsme konečně mohli korzovat a očumovat ostatní stroje. K vidění bylo všechno možný - tady je pár fotek:

Např. tohle je motorka za půl mega :-) .
Nebo tady osmiválcová tříkolka:

Po čumendu a po zkrocení polopiva,


se začalo mluvit o vyjížďce. Hlavní skupinka se měla vydat směr Svatý Ján nad Malší a project to tudy do zastávky v Jílovicích u Borovan, kde bylo v plánu prozkoumat sbírku historických motorek a aut. Stejně jako minulý rok jsme se domluvili, že si najdem vlastní cestu k tomuto cíli. Nechali jsme tedy všechny v klidu odjet...


...a vydali jsme se tedy směrem Římov, Komářice a…a…a pak ani nevím kudy jsme jezdili a najednou jsme byli v Jílovicích. Tam jsme přijeli o trochu dřív než velká skupina, takže jsme v klidu zaparkovali a šli očumnout muzeum. Přikládám pár fotek:

Po prozkoumání jsme se zase všichni setkali venku, kde jsme se domluvili na dalším postupu. Jirka vymyslel trasu Nové Hrady - Malonty - Kaplice, po které jsme se taky posléze vydali. V Nových Hradech se ještě kolegové zastavili na doplnění pohonných hmot...Ale pak jsme už vyrazili vstříc vedlejším a klikatým cestám. Projeli jsme skrz Pohorskou Ves, kde jsme byli se střední na vejletě, před Malontama nám Jirka v zatáčkách docela ujel, ale na začátku obce na nás počkal. Zastavili jsme a dali jsme malou pauzu, kterou jsme využili k domluvě dalšího postupu. S Dwořkou jsme se shodli, že až dojedem do Kaplice, tak si to už pomalu namíříme směr Č.B. Tudíž jsme se pomalu rozloučili a vyrazili do Kaplice. Tam jsme na sebe ještě na poslední křižovatce mávli a naše cesty e rozdělily. My jsme jeli domu a Jirka s Michalem směr Lipno. Pod Netřebičákem jsme ještě dali chcací, kterou jsem samozřejmě taky zdokumentoval...


...a pak už jen hurá domů.

Mapa vejletu:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama