Lipno 27.5.2012

30. května 2012 v 20:48 | Vacour |  Vejlety - Kronika Gangu


Lipno nikdy nezklame…


Datum: 27.5.2012
Sestava: Vacour, Dwořka
Počasí: polojasno, zataženo

Délka vejetu: cca 120 km


V neděli dopoledne, jsme se domluvili, že se někam dojedem podívat. Už z telefonické domluvy vyplývalo, že pojedem někam směr Lipno. Jelikož Dwořka makal u bráchy na chajdě, tak sraz byl netradičně až v Kaplici na benzínce. Samozřejmě jsem čekal na jiný benzince, než Dvořka a tak musela proběhnout telefonická korekce místa srazu. Nakonec se správná věc podařila a mohli jsme konečně vyrazit. Dvořka mě překvapil svým letním vymóděním - botasky, ryfličky, mikinka, žádný rukavky - to že jede na motorce připomínal jen ten modrej blembák co měl na hlavě. V Dolňáku ještě Dvořka nabral pohonnou hmotu, z tankvaku vytasil druhou mikinu, a pak už nám doopravdy nic nestálo v cestě. Známou cestou přes Rybník, Vyšák a Loučovice jsme se dostali až k Lipenské přehradě, kde jsme se zajeli juknout na turistické "hospodo-lodě". Toto označení volím, páč vevnitř byl vidět akorát výčep a celá paluba byla posázena stolama s pivníma táckama.Chtěli jsme někde chvilku oddáchnout, tudíž nás Dvořka zavedl do Frymburku na místní pláž, kde si už ze silnice vyhlíd lavičku, na které se mu chtělo spočinout. Bohužel než jsme zaparkovali, tak lavička byla obsazená a my jsme se museli spokojit jen s trávou a s klouzačkou.

Po tomto relaxu jsme začali vymejšlet cestu domu. Já jsem chtěl pokračovat kolem Lipna a tam to nějak projet na Budějce, ale Dvořka se přiznal že je mu na motorce bez motohadrů ziminka, a že by byl pro jet po hlavní přes Krumlov nejkratší cestou domu.A tak se taky stalo. Po cestě jsme se ještě domluvili, že se ještě zajedem podívat do Mekáče, jestli maj nějaký číze. Dvořka nám tam zase našel VIP parkovací místa u myčky a šli jsme na věc...


Po večeři mě na chvilku ze hry vyřadila krev, která se mi díky alergii spustila z nosu. Dvořka tedy vzal roha a já jsem zůstal sám. Díkybohu se to po chvilce uklidnilo, tudíž jsem konečně mohl taky odjet - konečně do nové stáje, kterou mám mnohonásobně blíž.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 deorka deorka | 30. května 2012 v 20:59 | Reagovat

Ty krato co ta krev? Me uz to nebavilo cekat. :-D

2 dworka dworka | 30. května 2012 v 20:59 | Reagovat

deorka. :-D

3 Vacour Vacour | 30. května 2012 v 21:19 | Reagovat

jel jsem skoro hned po tobe deorko. kdybych tam vykrvacel, tak je ti to jedno :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama